Atlantis plazma sehpalari - ATLANTİS PLAZMA SEHPALARİ - Madein TURKEY Mobilya Sehpa, Cam Sehpa , Deri Sehpa 10 yıldır kaliteli ürünler üretiyoruz.
Müşteri Girişi
TÜRKÇE İNGİLİZCE
« Geri

Hakkımızda
 

1988 yılında faaliyetine başlayan ve 1995 yılında kurumsallaşma safhasına adım atan şirketimiz, Tüplü Tv sehpaları üretimi ile dünya pazarında üretime başlayıp yeni teknolojik alt yapıyla üretimine devam etmektedir. Görsel Lcd Tv Sehpaları sektöründe çağı yakalayan ürün kalitesi, satış sonrası müşteri memnuniyeti, uygun fiyatları ile her geçen gün büyüyen ürün yelpazesi ile sınıfında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirketimiz otomatik makinalarda cam ve ayna işleme şekillendirme (bombe) kanal, rodaj ve bijote ile cam üstünde alternatif seçenekler sunmaktadır. tv lcd Plazma sehpaları, orta sehpalar, zigon sehpalar ile geri dönüşümlü, çevre dostu ürünler üretmekte ve cam estetiği ile birleştirmektedir. Ürünlerimizde birinci kalite MDF kullanılmakta ve Sehpalarımız, boyama tesislerimizde siyah, lacivert, eskitme renk, metalik gri tonlarda boyanmaktadır. Ülkemizin ekonomideki geleceğini ihracatta gören firmamız birçok ülkeye ihracat yapmakta, ihracat potonsiyelini her geçen gün arttırmaktadır. Tüm ürünlerimiz demontedir.


SAYGILARIMIZLA...

Adres: Çınar Mah. 6/4-A Sk. No:3 Bağcılar - İSTANBUL
Tel:  +90 212 436 83 22  E-mail:   info@atlantisplazmasehpa.com

WEB TASARIM İÇİN   MAXTASARİM.COM
© Tüm Haklari saklidir kopyalanamaz.